Archiwum - 20 grudnia 2011

Psy Komentarze (1)
20. grudnia 2011 10:43:00
linkologia.pl spis.pl

 

Nasza hodowla owczarek niemiecki długowłosy nie jest hodowlą kojcową, a nasze psy są pełnowartościowymi członkami naszej rodziny, dzięki czemu wyróżniają się przywiązaniem, ufnością, oddaniem i ogromną miłością do ludzi. Starannie dbamy o ich socjalizację, wychowanie, oraz szkolenie. Wszystkie szczenięta urodzone w hodowli owczarek niemiecki długowłosy pochodzą ze skojarzeń dobranych nie tylko pod względem doskonałego eksterieru, ale przede wszystkim doskonałych cech charakteru. Wiedza i kwalifikacje tresera Metodą Naturalną pozwalają nam na ocenę walorów psychofizycznych szczeniąt oraz ich rodziców w celu trafnego doboru puli genowej.

lukaszewscy : :

Moje akwarium Komentarze (1)
20. grudnia 2011 10:42:00
linkologia.pl spis.pl

 

Od 2007 roku my jako sklep akwarystyczny z powodzeniem działamy na rynku polskim i europejskim. Jako jedni z nielicznych sklep akwarystyczny - oferujemy specjalistyczny osprzęt akwarystyczny, niezbędny do założenia i obsługi zbiorników słodkowodnych jak i morskich. Jesteśmy dystrubotorem wielu uznanych marek tj. Aquario, Eheim, Qpneumatic, JBL, Weipro, Aquafilter, UST-M, DMR Lighting, Boyu, ATI, Sylvania, Philips itp.

lukaszewscy : :

Rybki Komentarze (2)
20. grudnia 2011 10:42:00
linkologia.pl spis.pl

 

Pierwszym kryterium, które wezmę pod uwagę podczas wyboru pierwszego akwarium jest kształt akwarium, które oferuje sklep akwarystyczny. Wydawać by się mogło, że ten nie ma większego wpływu na późniejsze czerpanie przyjemności z doglądania podwodnego świata, a jednak. Moim zdaniem sklep akwarystyczny ma duży wybór ale jedynym słusznym zakupem jest akwarium proste. Te w przeciwieństwie do profilowanego przede wszystkim łatwiej czyścić. Przednia, wygięta tu akwaryście ścianka nie pozwala na użycie żyletki, ani komfortową obsługę specjalnego czyścika. Wiem, że część z Was zaskoczy używanie tak archaicznego sposobu do oczyszczania ścianek akwarium jakim jest żyletka, jednak moim zdaniem jest to najskuteczniejszy sposób na doraźną walkę z glonami. Kiedyś w sklepach akwarystycznych można było kupić specjalne chwytaki, dziś krążą jeszcze gdzieś na rynku wtórnym, ale nie znajdziecie ich zbyt wiele.

lukaszewscy : :

Zoologia Komentarze (6)
20. grudnia 2011 10:40:00
linkologia.pl spis.pl

 

Firma Nutri Parade - sklep zoologiczny to dostawca produktów przeznaczonych dla zwierząt. Są to głównie  preparaty lecznicze i wzmacniające. Ze względu na nasze zainteresowania i możliwości - sklep zoologiczny zdecydowaliśmy się wspomóc wszystkich tych, którzy opiekują się zwierzętami zarówno    na duża skalę jak i tymi, które stają się częścią rodziny w domach prywatnie. Zależy nam na dostarczaniu produktów o możliwie najlepszej jakości. Zależy nam także na bezproblemowej i szybkiej obsłudze klientów. Dlatego też uruchomiona została platforma sprzedaży poprzez Internet. Zróżnicowane formy płatności oraz usługi kurierskie mają wspomóc i usprawnić wysyłkę produktów.

lukaszewscy : :

Strona główna


Kalendarz

pn wt sr cz pt so nd
2829301234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930311